Zakázková výroba

Zakázková výroba je vlajkovou lodí naší společnosti. Nejenom, že se na zakázky na míru specializujeme a máme v ní řadu zkušeností, ale hlavně se na ně těšíme! Vyrobit úplně nový produkt, vyzkoušet nové technologie, posunout váš nápad dopředu, to je to co nás opravdu baví!

Gravírovat umíme nejen do výrobků ze dřeva, ale i z kůže, plastu, korku či papíru.  Dřevěné výrobky na Vaše přání ošetříme povrchovou úpravou, která zlepší životnost výrobku. Pracovat můžeme i s Vámi dodaným materiálem. Při výrobě výsledného produktu s Vámi budeme konzultovat každý krok, aby výsledek byl přesně takový jaký očekáváte. Individuální přístup ke každé zakázce je naší prioritou! Nezabýváme se jen sériovou výrobou, ale realizujeme i zakázky na míru od jednoho kusu. Na Vaše přání poskytneme další služby, jako výrobu a gravírování originálního obalu na míru, vytvoření vlastní grafiky nejen pro gravírování a poskytnutí užší spolupráce na větších projektech.

Ukázky zakázek realizovaných na míru naleznete v referencích.

Nejžádanější produkty: gravírování propisek (klasických i dotykových) a jiných kancelářských potřeb, kuchyňské prkénka, dřevěné kořenky, přívěsky, dřevěné medaile a mnoho dalšího...

 

>> NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA <<

Do poznámek prosím přidejte i své telefonní číslo.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Pole označená jako * musí být vyplněná.

Jméno a příjmení Nevyplňujte toto pole:
Email
Zpráva
 

 

loga-05_1

Otrokovice • Zlín • Napajedla • Zlínský kraj • Brno